Обласний семінар «Безпека дошкільнят» Печать
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
22.05.2014 21:34

 

Освітяни стурбовані безпекою дошкільнят. Саме це і стало темою обласного семінару. Його провели на базі дошкільних закладів Нікополя. Бо нашому місту є, що показати, та якими надбаннями поділитись.

Тема семінару – виховання безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку. Його учасники – методисти, інспектори управління відділів освіти області, міст та районів Дніпропетровщини.

Базою для проведення семінару було обрано два дитячих садочка Нікополя: 27 та 48 психолого-лікувально-оздоровчий центр. Гості та учасники семінару могли побачити, в яких умовах виховують малечу в нашому місті.

Учасники семінару обговорили проблему безпечної поведінки дітей в побуті, на вулиці та громадських місцях і обмінялися досвідом.

 

Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button