Вартість проїзду в три гривні – необґрунтована. Це збираються довести Печать
Рейтинг статьи: / 0
ХудшийЛучший 
03.09.2014 21:30

 

Так вважає нікополець Едуард Султан. Він впевнений: Нікополь завжди попереду, коли справа йде про збільшення транспортного тарифу. Свої аргументи він озвучив нашій знімальній групі.

Тариф на проїзд в нікопольському громадському транспорті влітку цього року подорожчав до 3-х гривень. Аргументація перевізників: висока вартість бензину, через що вони зазнають значних збитків. З новим тарифом не погодились «Діти війни». Вони неодноразово влаштовували акції, та до них не прислухались – тариф продовжує діяти. Чому він завищений, пояснив Едуард Султан. Чоловік каже, перевізники «спіймали нас» на кількості пасажиропотоку, вказавши цифру як мінімум вдвічі меншу.

Згідно наданих розрахунків перевізників, громадським транспортом користується 15% нікопольців. Едуард Султан впевнений: такого не може бути. Його цифра – мінімум 30%. Плюс дехто їздить з пересадками.

За підрахунками Едуарда Султана, якщо взяти збільшений пасажиропотік – той, який він вважає реальним, щомісячний прибуток перевізників з тарифом 2,50 грн. сягає 6 мільйонів гривень. Зупинятись на досягнутому та миритися з таким свавіллям чоловік не має наміру. Разом з Нікопольським майданом та громадською організацією «Діти війни» він планує довести свою правоту.


Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10

AddThis Social Bookmark Button