| Сльози та сподівання на виборчих дільницях. Як голосували нікопольці |
|
|
| 26.05.2014 17:52 |
|
25 травня українці прийшли на позачергові вибори президента. Всі виборчі дільниці на Дніпропетровщині відкрились та закрились вчасно. Явка виборців в нашому регіоні склала 55%. Наша знімальна група побувала на кількох дільницях в Нікополі. Як проходили вибори – дивіться далі. Всі дільниці в Нікополі відкрились вчасно. На 12 годину, за словами голів виборчих дільниць, проголосувало від 25 до 30%. Вже о восьмій годині перед дільницями вистроювалися черги. Приходили дорослі з дітьми – таким чином привчаючи малечу, що треба виконувати свій громадянський борг. Ті, хто на час виборів знаходився в лікарні, - там же і голосували, в спеціальних виборчих дільницях. Серйозних порушень під час виборів не зафіксували. Щоправда, на одній з дільниць чоловік хотів незаконно проголосувати. Та потім виявилось, що він просто перевіряв пильність членів комісії та спостерігачів. Були люди, які не знайшли себе в списках. В цьому році в день виборів відновити себе в списках неможливо. Від того, що не вдалось проголосувати, у деяких – навіть сльози на очах. Найактивнішими виборцями, як зазвичай, виявились пенсіонери. Голосувала й молодь – за порядок в країні. За даними екзитполів, вибори президента завершаться першим туром. Згідно опитувань, Петро Порошенко набирає більше 50% голосів, у найближчого конкурента Юлії Тимошенко – менше 13%.
Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10 |
Свежий номер уже в продаже
Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"