| 70-річчя визволення України |
|
|
| 31.10.2014 14:15 |
|
28 жовтня Україна відзначали річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. 70-ту річницю в Нікополі відзначили традиційно двома мітингами: працівники трубного майданчика поклали квіти до пам’ятника воїнам-трубникам, а загальноміський захід відбувся на меморіалі Слави. Ветерани, школярі та працівники промислового майданчика вшанували 70-річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників, поклавши квіти до пам’ятника воїнам-трубникам. Пам'ять героїв-трубників вшанували хвилиною мовчання. Загальноміський мітинг на честь 70-річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників відбувся традиційно на меморіалі Слави. Присутнім зачитали історичну довідку. Протягом сорока місяців на території України проходили військові дії, на фронтах, в концентраційних таборах, у масових каральних акціях загинули до 10 мільйонів українців, населення України за роки війни скоротилося з 47 до 27 мільйонів чоловік. Зараз в Нікополі проживають 43 визволителі та 119 учасників бойових дій. Зараз в Україні – теж війна. Тепер вже сини та онуки ветеранів і визволителів стали на захисті Батьківщини. Загиблих в роки другої світової війни вшанували хвилиною мовчання та збройним залпом. Священнослужителі відслужили молебень. До вічного вогню та стели Слави лягли квіти.
Сюжет предоставлен телепрограммой «Новини Твого Міста». Смотрите нас в эфире ТРК «Кварц» (телеканал «ТЕТ») в понедельник в 18.00, со вторника по пятницу - в 6.30 и 7.10 |
Свежий номер уже в продаже
Если Вы нашли ошибку или несовпадение, выделите текст и нажмите "Shift"+"Enter"